top of page

LABORATOIRES RENOPHASE PARIS

Meie valikus on kõrgkvaliteetse dermakosmeetika Laboratoires Renophase tooted, mis on üle 20 riigi esteetilise meditsiini ja dermatoloogia esindajate poolt tunnustatud.

RENOPHASE'i 5 DIMENSIOONI REGENERATSIOONI PROTOKOLLID PÕHINEVAD 

VÄRSKEIMATEL ESTEETILISE DERMATOLOOGIA UURINGUTELE

Ravitehnoloogia, mis eristub!

 

Renophase Paris on kõrgklassi ravikosmetoloogia sari, mis saab oma jõu dermatoloogilistel teadusuuringutel põhinevatest teadmistest. Sarja seljataga on ühed kõrgetasemelisemad ja nõudlikumad biotehnoloogia ja molekulaarse biokeemia laborid. 

Laboratoires Renophase on esteetilise dermatoloogia kosmeetika. 30. aasta jooksul on firma omaenda laboris läbi viidud teaduslike uuringutega välja töötanud uuenduslikel tehnoloogiatel põhinevaid ravimpreparaate ning tulemuseks on olulised patendid. 

Renophase Paris nägemus on farmaatsia, selle eesmärk on dermatoloogia ja oma olemuselt on see raviv. Seetõttu hinnatakse sarja kõrgelt üle maailma ja selle tooteid on rakendatud nii meditsiini, esteetilise dermatoloogia, kosmeetilise kirurgia kui ka ravikosmeetika teenistusse.

4-etapiline protokoll terve naha taastamiseks

Laboratoires Renophase regenereerib naharakud neljas faasis.

4R-protokoll toetab kogu nahka ja seab eesmärgiks selle regulatsiooni taastamise.

 

Laboratories Renophase on välja töötanud naha tõelise nooruse võrrandi, teostanud rohkem kui 25 aastat uuringuid.

See teaduslik, kosmetseutiline ja dermato-esteetiline lahendus taastab naharakud ning pakub nahale uut elu.

RENOPHASE naharavi

 

Ajalugu

 

Laboratoires Renophase Paris loodi 1983. aastal Pariisis dr Michèle Eymard du Vernet’ poolt, kes läbis üle 30. aasta tagasi ränga autoavarii, mille tagajärjel sai ta tugevaid näonaha kahjustusi. See andis tõuke tol ajal farmatseudi ametit pidavale dr Eymardile läheneda naha taastamisele teaduslikult ja uuenduslikult ning koos biokeemikutest abilistega hakati oma laboris välja töötama aktiivaineid, mis hakkasid doktori nahal taastavaid tulemusi andma. Üle 10 aasta tehti pingelist tööd, ilma et oleks loodud terviklikku brändi ja toodangut turustama asutud. Alles 1999. aastal oli välja töötatud nii mitmeid patenteeritud aktiivaineid ja ravikomplekte, et loodi täielik sarja kontseptsioon ja hakati seda avalikult tutvustama.

Laboratoires Renophase on iseseisev ja sõltumatu, ta ühendab endas kogu tootmisprotsessi alates uurimisest ja arendamisest kuni turundamiseni välja. Tänaseks on sari kohal rohkem kui 20-s riigis 5-l kontinendil ja lisaks Prantsusmaal asuvale tootmisele on lisatehas ka Kanadas.

Renophase Paris asutaja dr Michèle Eymard du Vernet soovis, et tema loodud brändi tooted annaksid patsientidele maksimum tulemuse, ja kuna naha elastsus sõltub suuresti veest, siis nõudis dr Eymard, et toodetes kasutatav vesi oleks kvaliteetne ja puhas.

2009. aastal laieneti Kanadasse Quebeci, alustati koostööd partneritega Eska® ja alustati suure projektiga Renophase Laboratory Inc®, kus kasutatakse toodetes ainult 100% Eska looduslikku allikavett. Kanada looduslik allikavesi Eska® on üks puhtamaid maailmas. Vee mineraalainete sisaldus on looduslikult madal, pH on täiuslik – 7,8.  Lisades täiuslikku vett Renophase toodetele, andis see nahale erilise pehmuse ja siidise tekstuuri.

Laboratoires Renophase on esteetilise dermatoloogia kosmeetika. 30. aasta jooksul on firma omaenda laboris läbiviidud teaduslike uuringutega välja töötanud uuenduslikel tehnoloogiatel põhinevaid ravimpreparaate ning tulemuseks on mitmed olulised patendid.

Laboratoires Renophase Paris tegevuse ja toodete kõrgetasemelise kvaliteedi kinnituseks on ka firmale omistatud kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaadid ISO 9001: 2008 ja ISO 13485: 2003.

Renophase Paris nägemus on farmaatsia, selle eesmärk on dermatoloogia ja oma olemuselt on see raviv. Seetõttu hinnatakse sarja kõrgelt üle maailma ja selle tooteid on rakendatud nii meditsiini, esteetilise dermatoloogia, kosmeetilise kirurgia kui ka ravikosmeetika teenistusse.

Tööd tehakse firmas nii, et püütakse olla ajast ees ja oma ala suunanäitajad. Selle tõestuseks on, et Itaalias Milanos toimuval Congresso Internazionale di Medicina Estetica’l pälvis Laboratoires Renopase Paris auhinna kui viimase viie aasta kõige innovatiivsem bränd.

Laboratories Renophase Paris asutaja ja president dr Michèle Eymard du Vernet.

bottom of page